וילונות רומאים

בס"ד

 

וילונות רומאים 

וילונות רומאים מעניקים לחלל מראה יוקרתי ומוקפד. אלה הם וילונות מבד המחוברים למסילת קסטה בסקוטש ומופעלים באמצעות שרשרת האוספת את הבד כלפי מעלה, באופן מדורג, על ידי קיפול הבד ברווחים של 20-38 ס"מ. 

את הווילון ניתן להכין ממגוון בדים, לפי הקו העיצובי והצורך - בדים יציבים ובדים רכים, בדים להצללה ובדים להאפלה. אל תוך כיסים צרים הנתפרים לרוחב הבד מכניסים תומכים - חפים מפלסטיק - המאפשרים לווילון להתקפל בצורה שווה כלפי מעלה. 

אם אתם מחפשים מראה רך וטבעי יותר - תוכלו לבחור בווילון רומי רך (וילון אוסטרי) - העשוי מבדים רכים ושקופים - ללא חפים - המתקפלים כלפי מעלה ברכות ומעניקים לוק פחות נוקשה ומלבני. 

את הווילון הרומי מתקינים מעל החלון או מעל הפתח הרצוי בתוספת גובה הקיפול - וזאת על מנת לקבל את הפתח המקסימלי כאשר הווילון אסוף כלפי מעלה. 

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה: 074-7011811

אצלנו קובעים מתי שנח ללקוח

שרות ברוב חלקי הארץ בתאום

 

 

 

 

 

 

 

 

תצוגה 4 8 12 מוצרים בעמוד

וילון סטנדטי רומי רוחב 130 ס"מ

וילון רומי בד מעוצב בתפירת מכונה במידה סטנטרטית הנותן עיצוב עשיר ומרשים לסלון או לחדר. תפירת הוילון מהבד המוכן מבחר הבדים העשיר נותן \מראה של החפים הרוחביים מדגיש את קפלי הבד ונותן הרגשה נעימה וחמימה לחדר המגורים ניתן להזמין בכל רוחב וגובה במגבלות רוחב הבדים. הפעלה ע"י מנגנון חוט שרשרת טבעתית מנוע חשמלי כמו כן אפשר ומומלץ להתיעץ עם אחד היועצות/ים שלנו בתמונות מבחר בדים רצוי לבחור במקום אספקה לפי מלאי
₪ 1,200.00 ₪ 150.00

וילון רומי בד שקוף

וילון רומי בהזמנה לפי מידה מחיר למ"ר מבדים סדרת A וB
התקשר לקבלת מחיר

וילון רומי בדים מוכנים מחיר למ"ר

וילון רומי בד מעוצב בתפירת מכונה הנותן אופציה מהירה להכנת הוילון
התקשר לקבלת מחיר

וילונות רומי מוכנים ללא תצוגה

וילון רומי בהזמנה לפי מידה מחיר לבדים סדרת PL
₪ 380.00

וילונות רומי סטנדרט

וילון רומי בהזמנה לפי מידה מחיר לבדים סדרת PL
החל מ ₪ 245.00
קטגוריות