וילונות למטבח

בס"ד

וילונות למטבח - המתכון לבחירת הווילון המתאים ביותר עבורכם

בהרבה מאוד בתים בישראל המטבח הוא מרכז הפעילות של הבית, וככזה נרצה בוודאי שיהיה מעוצב ויפה, ושיהיה נעים לשהות בו. המבחר של וילונות למטבח הוא עשיר ומגוון ותוכלו למצוא בו שלל סגנונות, צבעים וחומרים - אבל לצד השיקול העיצובי שעומד בבחירת וילונות למטבח עומדים גם שיקולים פרקטיים לא פחות חשובים.

הנה כמה נקודות חשובות שאנחנו ממליצים לתת עליהם את הדעת לפני שמגיעים להחלטה:

בטיחות: למי שנוקטים באמצעי זהירות מירביים מומלץ להשתמש בבדים חסיני אש.

ניקיון: אם אתם לא מעוניינים שאדי הבישול, השומנים, הרטיבות והריחות הרבים המתבשלים במטבח יידבקו בווילון ויקצרו את אורך חייו – מומלץ לבחור בבדים קלים לניקוי, שאפשר להוריד ולכבס, או בווילונות/ תריס כמו וילון ונציאני או גלילה שניתנים לניגוב ולשטיפה. יחד עם זאת כדאי לדעת שלא כל חומר ניתן לניקוי.

תאורה: לרוב נרצה שהמטבח יהיה מואר מאוד במהלך היום אבל לא נרצה שמש חזקה כשנבשל או כשנשב לאכול. לכן, במטבחים רבים תמצאו וילונות הצללה (והמבחר רב) שיאפשרו לכם את המשחק בין אור וצל ושליטה במידת החדירה של קרני השמש (בהתאם לכיווני האוויר בחלל).

צורת החלון: לחלונות בלגיים למשל מתאימים וילונות דואט שמותקנים בתוך מסגרת החלון, צמוד לזגוגית. אם יש לכם חלונות קשתיים או עגולים אפשר להתאים לכם וילון באופן אישי לפי המידה.

עכשיו, אחרי שאנחנו יודעים למה להתייחס בבחירת וילונות למטבח הנה כמה מסוגי הווילונות הנפוצים יותר במטבחים:

וילון/תריס ונציאני: וילון הבנוי שלבים-שלבים (ומכאן השם תריס) ועשוי מעץ, אלומיניום או PVC. הווילון הוונציאני מופעל בדומה לווילון הרומאי באמצעות שרשרת או מנגנון חוט שמעלים ומורידים את השלבים, ובנוסף מאפשרים גם צידוד של השלבים על מנת לשלוט על כניסת אור/שמש לחלל. שלבי הווילון מגיעים בשלל צבעים ובמידות רוחב שונות בהתאם לסוג החומר: (עץ – ברוחב 50 או 35 מ"מ; אלומיניום - ברוחב 16, 25 או 50 מ"מ; PVC – ברוחב 50 מ"מ). וילון ונציאני מתאים לחלונות קיפ הנפתחים בשיפוע. 

וילון זברה/לייט סקרין: וילון בעל בד כפול המשלב פס בד אטום ופס רשת.  כאשר גוללים את ווילון למעלה (או משחררים כלפי מטה) הפס האטום מסתיר את פס הרשת ולהיפך וכך אפשר לווסת את רמת ההצללה במטבח. ניתו להשיג במגוון רחב של בדים ובגוונים שונים.

וילון דואט/ פליסה: וילון מבד כוורת מתקפל בדומה לאקורדיון. הווילון מגיע במבחר של טקסטורות וצבעים ומופעל באמצעות חוט, שרשרת או מנגנון חשמלי, המאפשרים את הקיפול שלו כלפי מעלה.וילון דואט מתאים לחלונות בלגים – הוא מותקן בצמוד לזגוגית ומהווה חלק אינטגרלי מהחלון. בנוסף ניתן להרכיב אותו על גבי דלתות עם מסגרת. גם בחלונות גבוהים (סקיי לייט) עושים שימוש בווילון דואט המופעל באמצעות מוט נפרד.

וילון דואט העשוי משתי שכבות יאפשר האפלה מלאה או הצללה (מעבר אור ולא מעבר של קרני שמש) בהתאם לבד הנבחר. שכבת הבד הכפול מעניקה גם בידוד טרמי – גם יתרון במטבח.

וילון דואט פליסה – עשוי שכבה אחת יעניק פחות הצללה ויהיה זול יותר. וילונות דואט מגיעים במגוון צבעים וטקסטורות המאפשרים התאמה לכל קו עיצובי.

 

וילון גלילה: וילונות הנגללים כמו מסך קולנוע ומשתלבים כמעט בכל עיצוב שתבחרו. וילון גלילה עשויים לרוב מבדי פוליאסטר (ניתן לניגוב). בד כבד ואטום יאפשר לנו האפלה מלאה של החדר, בדים קלים יותר ולא אטומים יאפשרו הצללה בלבד (חסימת מעבר קרני שמש). את וילון הגלילה ניתן להשיג במגוון רחב של צבעים, חלקים ועם הדפסים שונים, ועם אפשרות להפעלה חשמלית.

וילונות בד: מבחר הבדים הוא רחב במיוחד ולכן רוב וילונות הבד שעושים בהם שימוש במטבחים ניתנים להסרה ולניקוי, ועל כן הבחירה היא בין שלל סגנונות וצבעים לפי הטעם האישי.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה (ללא התחייבות): 074-7011811 (רב קווי)

אולם התצוגה: רחוב הפטיש 6, נס ציונה

 

 

תצוגה 4 8 12 מוצרים בעמוד

תריס ונציאני 25 מ"מ אלומניום למ"ר

וילון תריס ונציאני הינו תריס בעל שלב הנאספים כלפי מעלה וכאשר השלבים מורדים ומכסים את החלון ניתן לצודד אותם בכדי לשלוט ברמת האור / ההצללה עיקר השימוש במוצר הוא בשלב אלומניום 25 מ"מ רוחב שלב ובעיקר נראה אותו במשרדים
החל מ ₪ 150.00

תריס ונציאני 25 מ"מ עץ מלא למ"ר

וילון תריס ונציאני הינו תריס בעל שלב הנאספים כלפי מעלה וכאשר השלבים מורדים ומכסים את החלון ניתן לצודד אותם בכדי לשלוט ברמת האור / ההצללה עיקר השימוש במוצר הוא בשלב אלומניום 25 מ"מ רוחב שלב ובעיקר נראה אותו במשרדים
₪ 290.00 ₪ 520.00

תריס ונציאני 35 מ"מ עץ מלא

וילון תריס ונציאני הינו תריס בעל שלב הנאספים כלפי מעלה וכאשר השלבים מורדים ומכסים את החלון ניתן לצודד אותם בכדי לשלוט ברמת האור / ההצללה
₪ 650.00 ₪ 540.00

תריס ונציאני 35 מ"מ עץ מלא למ"ר

וילון תריס ונציאני הינו תריס בעל שלב הנאספים כלפי מעלה וכאשר השלבים מורדים ומכסים את החלון ניתן לצודד אותם בכדי לשלוט ברמת האור / ההצללה
₪ 650.00 ₪ 520.00
קטגוריות
google-site-verification: google414ae4cd91b39bb7.html