וילונות הסטה

בס"ד

וילונות הסטה

וילונות הסטה הם וילונות בד בתפירה מיוחדת המכווצת את הבד ומעניקה לו את המראה המיוחד בהתאם לסוג התפירה, כמות הבד וכמובן סוג הבד.

וילונות הסטה, כשמם, נאספים לצדי החלון ו/או לצד אחד - בהתאם לרצון ולצורך (בדרך כלל תלוי באופן פתיחת החלון ובגודלו), הם מורכבים לרוב על מסילות אלומיניום עם מובילי פלסטיק המתחברים לקליפסים התפורים בבד.

איזה בדים מתאימים לווילונות הסטה?

בעיקרון אפשר לתפור וילונות הסטה מכל סוגי הבדים והחומרים – קלילים ושקופים, כבדים ואטומים, מתחרה ופשתן או מכותנה ואורגנזה – הכל תלוי בטעם ובלוק שרוצים להשיג. מה שיעשה את ההבדל הוא הבחירה בסוג התפירה.

אילו סוגי תפירה קיימים?

כאמור, יש כמה סוגי תפירות שצריך להתאים לפי סוג הבד והמראה שרוצים להשיג - וחשוב שהתפירה תהיה איכותית ומדויקת על מנת להשיג גימור מושלם.

תפירת קפלים: תפירת קפלים יוצרת מראה עשיר וקלאסי. קווים ישרים לאורך היוצרים גם תחושת גובה. מתאים לרוב לבדים כבדים.

תפירת קפלים וטבעות: תפירה המשלבת קפלים וטבעות מתאימה לבדים קלים יותר שנתלים באמצעות קליפסים למסילה או מושחלים באמצעות הטבעות למוט.

תפירת כיווץ: תפירה בכיווץ מתאימה לבדים קלילים למראה קליל וחופשי. מתאים לרוב לבדים טבעיים כגון פשתן ומשי.

סרט כיווץ

פָלְדים: תפירת פלדים היא תפירה ייחודית היוצרת קפלים מהודקים ששומרים על צורת הווילון, ומעניקה לו מראה יוקרתי ומוקפד. תפירת פלדים מתאימה לווילונות גדולים וכבדים אך קיימת גם בווילונות מבדים רכים וקלילים -  אז היא יוצרת מראה עשיר תוך הדגשת קפלי הבד. ישנם סגנונות שונים של קפלים בהם קפל בננה, קפל משולש, קפל שטוח ועוד.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה (ללא כל התחייבות) : 074-7011811 (רב קווי),

אולם התצוגה: הפטיש 6, נס ציונה

 

 

תצוגה 4 8 12 מוצרים בעמוד

מסילה רגילה לוילון

מסילה לוילון הסטה מתאים לכל וילון בכל אורך עד 6 מטר כולל מובילי פלסטיק 10 יח למטר + זויות לקיר או לתיקרה גוון לבן המסילה הינה מאלומניום מתאימה לוילון עם סיכות
החל מ ₪ 35.00
קטגוריות
google-site-verification: google414ae4cd91b39bb7.html